Saelindid Ripper37 - lintsaelehtede uus generatsioon

 


Ripper37 on saanud oma nime faktist, et katsed on näidanud lähimast konkurendist 37% paremat vastupidavust. Kõrgem suutlikus - täpsem ja sirgem lõige.

Üliteravad lihvitud hambad: Erinevalt stantsitud ja teritatud või valtsitud saelintidest on Ripper37 iga hammas lihvitud, arvutijuhitud masinat kasutades.

Stantsitud hammas põhjustab saelindile juba enne kasutust lubatamatut pinget. Selle tulemuseks võib olla lühem kasutusiga, ebaühtlane jõudlus ja terad, mida on vaja tihti enne tööd üle teritada.

Igale hambale sama ideaalse profiili tagamiseks kasutatakse spetsiaalselt loodud teemantlihvimise protseduuri, mistõttu pakub Ripper37 parimat standardsuutlikkust. Hamba lihvimine on aegnõudev ja nõudlik tegevus, kuid selle tulemuseks on teravamad, vastupidavamad ja kauakestvamad saelehed.

Sirgem ja puhtam lõige väiksema kuluga

Arvuti kontrollitud hambaseadistus: Kompromissitu ühtsuse tase hambakomplektis võimaldab saelehel lõigata sirgemini ning tõhusamalt Isegi tajumatud erinevused komplektis toovad kaasa laiema, vähem sirgema lõike, luues sellega karedama lõpptulemuse, rohkem jäätmeid ning vähem valmis toote.

Tootja Dakin-Flathers kasutab patenteeritud kaksikkontaktset toimingut, et luua iga Ripper37 saelehe optimaalse määraga komplekt. Iga saeleht läbib seejärel täpse digitaalse fotomeetrilise mõõdiku, mis kontrollib automaatselt joondamata hambaid. Järgneb veelgi katsetusi, mis sisaldavad digitaalset hambaprofiili kontrollimist, otsesuse katsetust ja mikrotasandilist analüüsi. Selle tulemusena lõikab Ripper37 sirgemini ja kiiremini kui ükski teine saeleht, tulles kergesti toime suurema etteandmise pingega. Iga saeleht toimib kohe karbist võttes ja ei vaja enne kasutust seadistamist.

Vastupidavus – 37% pikem kasutusiga, kiirem lõige

Kvaliteetsed materjalid: Parim viimistletud toode saab alguse parimast toormaterjalist. Ripper37 on valmistatud kõrgkvaliteetsest, süsinikurikkast Lääne-Euroopa terasest, mida on töödeldud unikaalsete metallurgiliste omadustega, et täita meie standardeid. Ühtlasi on see karastatud ja noolutatud, et tagada tugevuse ja paindlikkuse optimaalne tasakaal. Selle tulemuseks on tugevam, sirgem saeleht, mis talub suuremat etteandesurvet ja lõikab rohkem puitu väiksema ajaga, kui see varem on olnud võimalik.

Täpne protseduur on hästivalvatud saladus, kuid Ripper37 saab oma nime faktist, et see on lähimast konkurendist 37% vastupidavam.

Saelehe maksimaalne kasutusiga

Ülitugevad keevised: Kui lehti tarnitakse tehases keevitatuna, tagab protseduur, et iga lint on ideaalselt ühendatud ja püromeetrit kasutades optimaalselt karastatud ning lõõmutatud. See tagab ülitugeva, kuid paindliku keevise.

Rohkem terituskordi saelehe kohta

Sügavkarastatud hambad: Ripper37 hambad on induktsioonkarastatud. Induktsioonkarastamine on tõestatult tõhusaim viis hammaste karastamiseks. Silmapaistva jõudluse tagamiseks karastasime hambaid optimaalse sügavuseni, mis tähendab, et Ripper37-t saab teritada 100% rohkem enne, kui tugevus ja lõikevõime on ohustatud.

Töötlemata terase kõrge süsinikusisalduse tulemusena on enne karastusprotsessi loodud optimaalne dispersioon karbiidist, mis suurendab lõikevõimet ja vastupidavust veelgi.

Kokkuvõtteks

Ripper37 tagab parima puidulõikamise töötluse suutlikkuse. Lühidalt tagab Ripper37 järgmise:

  • Lähimast konkurendist 37% vastupidavam.
  • Kuni 100% rohkem teritamiskordi.
  • Konkurentsitu vahetu jõudluse.
  • Vähem jäätmeid ja rohkem lõikevõimsust.
  • Ideaalse tugevuse ja paindlikkuse tasakaalu.
www.tukkivannesaha.eu